Kampanyalar

2020 teslim Nef projelerinde hemen tapu avantajı sizi bekliyor

NEF firmasının güvencesi ile yaşama kazandırılan Nef Bahçelievler ve Nef Çekmeköy projelerinde hemen tapu avantajı sizleri bekliyor. Nef Çekmeköy projesi, adından da anlaşılacağı gibi İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesinde hayata geçirildi…

tasinmazhaber.com 2020 teslim Nef projelerinde hemen tapu avantajı sizi bekliyor

NEF firmasının güvencesi ile yaşama kazandırılan Nef Bahçelievler ve Nef Çekmeköy projelerinde hemen tapu avantajı sizleri bekliyor.

Nef Çekmeköy projesi, adından da anlaşılacağı gibi İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesinde hayata geçirildi. Hemen teslim durumundaki konutları ile ilgi gören proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Nef Bahçelievler projesi ise konutlarını 2020 yılı içerisinde alıcılarına teslim etmek için hazırlıyor. Modern mimarisinin yanı sıra daire ve dükkanlar ile bulunduğu konumda dikkatleri üzerine çeken proje alıcılarına kira öder gibi ev sahibi olmayı sunuyor.

Bu iki proje için 0,89 oranında bir kredi faiz imkanı sağlanıyor. Ödeme planında alıcılarına kolaylık sağlayan NEF firması, 120 ay vadelendirme ile alıcıların yüzünü güldürüyor. Söz konusu olan projedeki konutlar hemen tapu avantajı ile büyük kolaylık sağlıyor.

Doğa ile iç içe bir yaşam sunan projelere sahip olmak isterseniz bu avantajlı ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL