232 Yelki fiyat

Google Haberlere Abone Ol

İzmir ilinin gözde ilçelerinden biri olan Güzelbahçe ilçesinde 232 Yelki projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Musa Çiçek İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 45 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. 232 Yelki projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 149 metrekare ile 353 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. 232 Yelki projesindeki 2+1 ve 3+1 konutlar 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan 5+1 konutlar ise 2 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yelki Mahallesi’nde inşa edildi. 232 Yelki projesi 2101 Sokak’ta yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın