3 Loca İdealtepe fiyat

İstanbul’un Maltepe ilçesinde 3 Loca İdealtepe projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Mutlutürk İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimler yaklaşmış durumda. Konutların çalışmalarının bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. 3 Loca İdealtepe projesi bünyesinde 36 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje beş katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar adından da anlaşılacağı gibi İdealtepe Mahallesi’nde inşa ediliyor. 3 Loca İdealtepe projesi lokasyon olarak da ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

3 Loca İdealtepe projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 3+2 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 115 metrekare ile 235 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. 3 Loca İdealtepe projesinde bulunan 2+1 konutlar 485 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 575 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+2 konutlar da 880 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Bahsi geçen konutların 2019 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Bir Cevap Yazın