Proje Haberleri

4401 Residence Kağıthane fiyat listesi

Yeşildağ İnşaat firması tarafından İstanbul ili, Kağıthane ilçesi, Talatpaşa mahallesinde hayata geçirilen 4401 Residence Kağıthane projesinde kalan son dairelerin satışlarına devam ediliyor. Projede kalan son dairelerin satışları proje yönetimi tarafından..

tasinmazhaber.com 4401 Residence Kağıthane fiyat listesi

Yeşildağ İnşaat firması tarafından İstanbul ili, Kağıthane ilçesi, Talatpaşa mahallesinde hayata geçirilen 4401 Residence Kağıthane projesinde kalan son dairelerin satışlarına devam ediliyor. Projede kalan son dairelerin satışları proje yönetimi tarafından satışa sunuluyor. 4401 Residence Kağıthane fiyat listesi detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Toplam 290 adet konutun bulunduğu konut projesi İstanbul, Kağıthane, Talatpaşa mahallesinde yer alan 3 bin 200 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerindedir.  Proje üç farklı tip daire seçenekleri olacak şekilde projelendirildi. Konut projesinde 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere üç farklı tip konutlar yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 75 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konut bloklarında tüm dış cephe ve balkonlarda ısı ve ses yalıtımı için 13.5’luk tuğla üzerine 5 cm taş yünü mantolama yapılmış. Daireler arasında ses izolasyonu 8.5’luk çift tuğla arasına 4 cm taş yünü uygulama yapılmış. Binalarda ihtiyacı karşılayacak kapasitede su deposu,  yangın söndürme sistemleri, duman dedektörleri, yangın kaçış merdiveni, fiber internet altyapısı, jeneratör gibi bir çok özellik yer alıyor.

4401 Residence Kağıthane fiyat listesi

Projede yer alan dairelerin fiyatları dairenin tipine, büyüklüğüne, ve dairenin konumuna göre değişiklik göstermektedir. Projede yer alan satılık dairelere 460 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Projedeki 1+1 tip dairelerin fiyatları 450 bin TL’den başlıyor 499 bin TL’ye kadar yükseliyor.  Projedeki 2+1 tip dairelerin fiyatları 565 bin TL’den başlıyor 750 bin TL’ye kadar yükseliyor.

4401 Residence Kağıthane projesinde Türk hamamı, fitness center, sauna, çok amaçlı toplantı salonu, hobi odası, kafeterya, market, çocuk oyun alanı, çocuk oyun odası, dinlenme alanları, kapalı otopark, açık otopark, güvenlik gibi alanlar yer alıyor.

Proje nerede yer alıyor?

Proje metrobüse 5 dakika,  metro istasyonuna 10 dakika, TEM otoyoluna 3 dakika, Levent, Maslak, ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 10 dakika, Taksim ve Mecidiyeköy’e 15 dakika, Beşiktaş ve 15 Temmuz Şehitler köprüsü ise 15 dakika mesafede yer alıyor. Projeye Talatpaşa Mahallesi, Uçankuş Sokak,  Kağıthane / İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tel: 444 9 344

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL