Proje Haberleri

Ada Life Moda satılık daire fiyatları ne kadardır?

Ada Life Moda Gökçeada ilçesinde hayata geçmekte olan bir projedir. Bu projenin ilk dikkat çeken özelliği, alıcılar için birden çok konut seçeneği sunuyor olmasıdır. Ayrıca binaların dış cephe tasarımı, klasik..

tasinmazhaber.com Ada Life Moda satılık daire fiyatları ne kadardır?

Ada Life Moda Gökçeada ilçesinde hayata geçmekte olan bir projedir. Bu projenin ilk dikkat çeken özelliği, alıcılar için birden çok konut seçeneği sunuyor olmasıdır. Ayrıca binaların dış cephe tasarımı, klasik apartman mimarisinden çok farklıdır. Bununla birlikte binalar, yarı hizaya kadar kesme taşlar ile kaplıdır. İnsanların farklı tarzlarda tasarlanmış konutlar görmek istemesi, Beril Başar İnşaat’ı böyle bir yol izlemeye sevk etmiştir. Dolayısıyla da üçgen çatılı, küçük ve sevimli konutlar ortaya çıkmıştır. Bununla beraber tüm konut seçenekleri ısı ve ses yalıtımı açısından çok donanımlıdır. Konutların tüm pencereleri, Çanakkale’nin sıcak yazları göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

Beril Başar İnşaat kalitesi ile hayata geçen projenin daire seçenekleri ise şöyledir:

  • 1 + 1 Odaya sahip daire seçenekleri: Brüt 55 metrekare – Net 43 metrekare
  • 2 + 1 Odaya sahip daire seçenekleri: Brüt 90 metrekare – Net 79 metrekare / Brüt 105 metrekare – Net 87 metrekare

Bu dairelerin, brüt 105 metrekare ölçüye sahip 2 + 1 odalılar dışında tamamı tek banyoludur. Ayrıca tüm konut seçeneklerinin kullanışlı balkonları vardır.

Ada Life Moda projesinin konum özellikleri nelerdir?

Beril Başar İnşaat & Gayrimenkul firması, diğer pek projesi gibi bu projesi için de güzel bir konum seçmiştir. Daireler, Çanakkale’nin Gökçeada’sında bulunan Kuzulimanı Mahallesi’ndedir. Bununla beraber, Türkiye’nin en güzel adalarından olan Gökçeada ise konutlar için güzel bir konum teşkil etmektedir. Ayrıca İsmail Gaspıralı Caddesi üzerindeki blokların en yakınında şu yerler mevcuttur:

  • Mehmetçik Ormanı
  • Gökçeada Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi
  • Gökçeada Atatürk Anadolu Lisesi
  • Burhanettin Kurt Anaokulu
  • Gökçeada İlkokulu ve Ortaokulu
  • Harput Camii

Proje hakkında detaylı bilgi

Gökçeada satılık daire seçenekleri arasındaki bu konutlar hakkında bilgi almak isteyenler;

  • 0544 650 42 36

numaralı telefonu aramalıdırlar. Ayrıca Ada Life Moda projesi gibi en yeni projelerden haberdar olmak isteyenler BURAYA tıklayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL