Proje Haberleri

Ada Suit Yavansu nerede

Aydın iline bağlı bulunan Kuşadası ilçesinde Ada Suit Yavansu projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Enar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu..

tasinmazhaber.com Ada Suit Yavansu nerede

Aydın iline bağlı bulunan Kuşadası ilçesinde Ada Suit Yavansu projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Enar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Ada Suit Yavansu projesi bünyesinde 32 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Değirmendere Mahallesi’nde inşa edildi. Ada Suit Yavansu projesi adından da belli olduğu üzere Yavansu Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Ada Suit Yavansu projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 55 metrekare ile 110 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Ada Suit Yavansu projesindeki 1+1 konutlar 185 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 255 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa sunuluyor.

YORUMLAR (3)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL