Adapark Konakları’nda kaba inşaat tamamlandı

Konya’nın önde gelen inşaat firmalarından Adem Bulut İnşaat tarafından, firmanın son projesi olarak hayata geçirilen Ada Park Konakları’nda yemek organizasyonu gerçekleştirildi.

Koya, Yazır’da yer alan şantiyede gerçekleşen organizasyona, sanayi, inşaat, STK dünyasından onlarca kişi katıldı. Adem Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Bulut, misafirlerle yakından ilgilendi. Katılımcılar, Ada Park’in örnek dairesini gezerek, inşaat hakkında bilgiler alırken, ziyaretçilerin genel kanısı Konya’nın gözde projesi olacağı yönünde oldu.

Ada Park Konakları projesi hakkında da kısa bilgiler veren Adem Bulut, “Adem Bulut olarak son projemiz; Ada Park Konakları’nda toplam 200 adet konut ve yaklaşık 20 adet ticari ünite yer alıyor. 3+1, 4+1 ve 5+1 lüks dairelerden meydana gelen projemize Yazır bölgesinin en prestijli projelerinden olacak. 4+1 ve 5+1daireler geniş ve fonksiyonel dairler olacak. Türk hamamı, banyo, yemek odalı mutfak, kızartma ünitesi, dairenin içerisinde kiler ve çamaşır odaları yer alacak. Şu an inşaatın kaba bölümünü büyük ölçüde tamamlandık. Önümüzdeki yıl bitirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın