Adıyaman Merkez ve Adıyaman Kahta Çobanlı Toki kura sonuçları

Google Haberlere Abone Ol

81 ilde gerçekleştirilecek olan 100 bin toplu konut projesi kapsamında hayata geçirilecek olan Adıyaman Merkez Toki Konutları ve Adıyaman Kahta Çobanlı Toki Konutları projelerinde kuralar bugün çekiliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ihalesi yapılarak inşa ettirilecek olan toplu konut projesinde yer alan konutlar için kura çekilişi yapılacak. Adıyaman Merkez Toki kura sonuçları ve Adıyaman Kahta Çobanlı Toki kura sonuçları belli olduğunda kura listesi web sitemizde olacak. Kura sonuçlarını en hızlı şekilde öğrenmek için web sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Adıyaman Merkez Toki Evleri projesinde toplam 150 adet daire yer alıyor. Adıyaman Kahta Çobanlı Toki Evleri projesinde ise toplam 150 adet daire yer alıyor. 300 adet dairenin kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nın resmi sosyal medya hesapları üzerinde canlı yayın ile yapılacak. Adıyaman İli, Merkez İlçesi ve Adıyaman İli, Kahta İlçesi, Çobanlı Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan her iki toplu konut projesinin kura çekilişi TOKİ’nin Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapılacak.

Kura çekilişleri ne zaman saat kaçta yapılacak?

Adıyaman Merkez Toki Konutları ve Elazığ Yemişlik Toki Konutları projelerinde yer alan toplam 300 adet dairenin hak sahipliği kura çekilişi 02 Haziran 2020 tarihinde Salı günü yapılacak. Canlı olarak yayınlanacak olan kura çekilişi sonucu Adıyaman Merkez Toki kura sonuçları ve Adıyaman Kahta Çobanlı Toki kura sonuçları belli olacak. Adıyaman Merkez Toki Evleri kura çekilişi noter huzurunda olup 02 Haziran 2020 tarihinde Salı günü Saat 16:00’da başlayacak. Adıyaman Kahta Çobanlı Toki kura çekilişi ise yine aynı tarihte Saat: 17:00’da başlayacak.

Her iki toplu konut projesinde de 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. Adıyaman Merkez Toki Konutları projesinde yer alan bu konutların 105 tanesi 2+1 dairelerden meydana geliyor. Geri kalan 45 adet daire ise 3+1 dairelerden meydana geliyor. Adıyaman Kahta Çobanlı Toki Konutları projesinde yer alan konutların 105 tanesi 2+1 dairelerden meydana geliyor. Geri kalan 45 adet daire ise 3+1 dairelerden meydana geliyor.

Kura sonuçları nerede yayınlanıyor 

Adıyaman Merkez Toki kura sonuçları ve Adıyaman Kahta Çobanlı Toki kura sonuçları Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) web sitesinden yayınlanmaktadır. Ayrıca kura sonuçları belli olduğunda web sitemizde yayınlanmaktadır. Kura sonuçları belli olduğunda aşağıdaki linkler aktif olacaktır.

Ödeme seçenekleri neler?

Adıyaman Merkez Toki Evleri ve Adıyaman Kahta Çobanlı Toki Evleri projesinden konut sahibi olmak için öncelikle yüze 10 peşinat ödemesi yapılıyor. Daha sonra geriye kalan yüzde 90 oranındaki tutar için yüzde 0.49 faiz oranı ve 240 ay vade ile kredi kullanarak daire sahibi olabiliyorsunuz.

Adıyaman İli, Merkez İlçesi ve Adıyaman İli, Kahta İlçesi, Çobanlı Mahallesi’nde inşa edilecek olan her iki toplu konut projesinin kura isim listesi web sitemizde yayınlanacak. Kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın