Proje Haberleri

Afta Erikliman Konutları Giresun’da satışa çıktı

Afta Erikliman Konutları, Afta İnşaat tarafından Giresun’de inşa edilmiş olan sağlam konutlardır. Doğaya saygı vizyonu ile çalışan bu şirket, yaklaşık olarak 6 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsanın 4 bin 600..

tasinmazhaber.com Afta Erikliman Konutları Giresun’da satışa çıktı

Afta Erikliman Konutları, Afta İnşaat tarafından Giresun’de inşa edilmiş olan sağlam konutlardır. Doğaya saygı vizyonu ile çalışan bu şirket, yaklaşık olarak 6 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsanın 4 bin 600 metrekaresini yeşil alana ayırmıştır. Ayrıca 3 + 1 ve 4 + 1 odalı dairelerin oluşturduğu 100 konutluk projenin inşaat alanı ise yaklaşık 2 bin metrekareliktir. Güvenlik hizmeti ve kamera altyapısı bulunan sitenin çevresi yüksek duvarlar ile çevrilidir. Ayrıca site içerisinde açık otopark, kapalı otopark, çocuk oyun alanı ve spor salonu vardır. Konut sahiplerinin konforu için her detay göz önüne alınmıştır.

Tüm daireler jeneratör imkanına sahiptir. Dolayısıyla elektrik kesildiği zaman bile konforlu yaşamı sürdürmek bu konutlarda mümkündür. Su kesildiğinde dairelerin su ihtiyacını karşılayan büyük su deposu, daire içindeki görüntülü diyafon sistemi ve internet altyapısı da önemlidir. Ayrıca şirketin satışta olan diğer konutlardan bazıları ise şunlardır: Aksu Konutları, Cadde Evleri, Elmas Evleri, Teyyaredüzü Konutları, Yalı Konakları…

Afta Erikliman Konutları nasıl bir lokasyona sahip olmaktadır?

Afta İnşaat, satışa sunduğu diğer tüm konutlarda olduğu gibi bu proje için de iyi bir konum belirlemiştir. Giresun – Merkez’in en güvenli ve yaşanılabilir mahallelerinden olan Eriklimanı, projeye adını vermesinden de anlaşılabileceği gibi dairelerin lokasyonudur. Ayrıca proje arazisi bu mahallenin kıyıya çok yakın bir tarafındadır. Şok ve Ekomini market şubeleri ile birlikte buranın yakınında;

  • Yeşil Giresun Mesleki – Teknik Anadolu Lisesi
  • Giresun Atatürk Mesleki – Teknik Anadolu Lisesi
  • Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi
  • Güre Ortaokulu
  • Giresun Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi
  • Erikliman Köyü Camii ve Çınaraltı Camii gibi bazı önemli yerler mevcuttur.

Satılık daire fiyatları ne kadardır? Bu daireler takas yöntemine açık mıdır?

Satışa çıkan daire türleri krediye uygundur. Fakat konutların hiçbiri takas yöntemine uygun değildir. Afta Erikliman Konutları satılık daire türlerinin fiyatı yaklaşık 720 bin TL’den başlamaktadır. Ayrıca detaylı bilgiye ulaşmak için ise 0549 285 01 28 numarası iletişime açıktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL