Toki Haberleri

Afyon Merkez Sadıkbey Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Afyon İli, Merkez İlçesi, Sadıkbey Mahallesi’nde Her Yıl 100 Bin Sosyal Konut projesi kapsamında hayata geçirilen Afyon Merkez Sadıkbey Toki..

tasinmazhaber.com Afyon Merkez Sadıkbey Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Afyon İli, Merkez İlçesi, Sadıkbey Mahallesi’nde Her Yıl 100 Bin Sosyal Konut projesi kapsamında hayata geçirilen Afyon Merkez Sadıkbey Toki Konutları projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi başladı. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Afyon Merkez Sadıkbey Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Afyon İli, Merkez İlçesi, Sadıkbey Mahallesi’nde hayata geçirilen Afyon Merkez Sadıkbey Mahallesi 368 Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmeye başlandı. Kura çekilişi 15 Aralık 2020 Salı günü saat 13:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesi  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projede yer alan konutların 260 tanesi 2+1 tip dairelerden, 108 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Afyon Merkez Sadıkbey Toki kura sonuçları

Toplam 368 adet konuttan meydana gelen projedeki  toplam 50 adet dairenin kura çekilişi gerçekleştiriliyor.  Projede kura çekilişi yapılacak olan dairelerin 35 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana geliyor. Çekilişi yapılacak olan dairelerin 15 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projede yer alan 260 adet 2+1 tip dairelere toplam 240 adet başvuru yapıldı. Projedeki 108 adet 3+1 tip dairelere ise toplam 104 adet başvuru yapıldı.

Projede yer alan 2+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 85.82 metrekare, net 68.78 metrekare olarak tasarlandı. 2+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Projede yer alan 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 101.88 metrekare, net 81.44 metrekare olarak tasarlandı. 3+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Projede fiyat ve ödeme seçenekleri neler?

Afyon Merkez Sadıkbey Toki Konutları projesinde yer alan 2+1 tip dairelerin fiyatları 188 bin 437 TL’den başlıyor. Projedeki 2+1 tip dairelerin fiyatları 255 bin 528 TL’ye kadar yükseliyor. Projede yer alan 3+1 tip dairelerin fiyatları 223 bin 857 TL’den başlıyor. Projedeki 3+1 tip dairelerin fiyatları 304 bin 643 TL’ye kadar yükseliyor.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

Afyon Merkez Sadıkbey Toki Konutları projesinde kura çekilişi 15 Aralık 2020 Salı günü saat 13:00’de başladı. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

Afyon Merkez Sadıkbey Toki kura sonuçları

İnşa edilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

Afyon İli, Merkez İlçesi, Sadıkbey Mahallesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL