Proje Haberleri

Ağaoğlu Çekmeköy Park fiyat listesi

İstanbul’un Çekmeköy İlçesinde Ağaoğlu İnşaat firması imzası ile hayata geçirilen Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde kalan son dairelerin satışları devam ediyor. Ağaoğlu Çekmeköy Park fiyat listesi detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz. Proje..

tasinmazhaber.com Ağaoğlu Çekmeköy Park fiyat listesi

İstanbul’un Çekmeköy İlçesinde Ağaoğlu İnşaat firması imzası ile hayata geçirilen Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde kalan son dairelerin satışları devam ediyor. Ağaoğlu Çekmeköy Park fiyat listesi detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

46 bin 772 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje toplam 738 adet daireden meydana geliyor. Çekmeköy konut projesinde  1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Daire büyüklükleri ise 80 metrekare ile 249 metrekare arasında değişiyor. 15 katlı 13 bloktan meydana gelen projedeki dairelerde ayrıca, ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası mevcuttur.

İçerisinde ankastre beyaz eşyası hazır bulunan projedeki 1+1 tipindeki daireler brüt 80,49 metrekare ile 82,48 metrekare genişlikleri arasındadır. 2+1 tipindeki daireler brüt 117,38 metrekare ile 130,75 metrekare genişlikleri arasındadır. 3+1 tipindeki daireler brüt 167,20 metrekare ile 170,61 metrekare genişlikleri arasındadır. 4+1 tipindeki daireler ise brüt 249 metrekare büyüklüğündedir.

Ağaoğlu Çekmeköy Park fiyat listesi

İstanbul konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları, dairelerin tipine ,büyüklüğüne, dairelerin bulunduğu kata ve bulunduğu cepheye göre değişiklik göstermektedir. SAtışlaı devam eden daire fiyatları ise şöyledir.

  • Brüt 88 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 tip daireler 1 milyon 67 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • 185 metrekare brüt büyüklüğe sahip 3+1 tip daireler 2 milyon 299 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • 266 metrekare brüt alana sahip 4+1 tip daireler 3 milyon 815 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede sosyal alanlar neler?

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları mevcuttur. Ayrıca sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, SPA, AVM, kafe, restoran, güvenlik, kameralı güvenlik yer alıyor. Bunların yanı sıra  basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu ve kapalı otopark gibi sosyal donatılar da mevcuttur.

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Ezgi Sokak, Çekmeköy / İstanbul adresinde yer alıyor. D-016 Şile yoluna yakın bir konumda, hastanelere, AVM’lere, eğitim kurumlarına kısa bir uzaklıkta, iki metro istasyonuna ise yürüme mesafesinde yer alıyor.

Telefon: 444 6 777

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL