Proje Haberleri

Ahlat Park Evleri lansman fiyatlarıyla satışta

Yalova İli, Çiftlikköy İlçesi, Sahil Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje VT Tuğ Yapı firması tarafından inşa edilmektedir. Ahlat Park Evleri konut projesinde daireler lansmana özel fiyatlarla satışa..

tasinmazhaber.com Ahlat Park Evleri lansman fiyatlarıyla satışta

Yalova İli, Çiftlikköy İlçesi, Sahil Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje VT Tuğ Yapı firması tarafından inşa edilmektedir. Ahlat Park Evleri konut projesinde daireler lansmana özel fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikler neler?

Yalova konut projesi Sahil Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir. Konut projesi 2 konut bloğundan meydana gelmektedir. Konut projesi zengin sosyal olanakları ve konforlu yaşam alanları ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki dairelerin hepsi akıllı ev sistemine sahi olup evin dışında olsanız dahi elektrik, doğalgaz ve suyu kapama açma fırsatına sahip olursunuz. Aynı zamanda daire içleri yerden ısıtma sistemi ile ısıtılacak olup portmanto, ankastre set, panjur, gömme dolap, ebeveyn banyosu gibi olanaklara sahiptir.

Site içerisinde bay ve bayan olarak 2 adet havuz bulunmaktadır. Ayrıca spor salonu, çocuk parkı gibi sosyal olanaklara da sahiptir. Ahlat Park Evleri konut projesinde inşaat devam etmekte olup, tek tip daire seçenekleri yer almaktadır. Bu daire tipleri ise 3+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Daireler aynı zamanda brüt 155 metrekare alana sahip olarak tasarlanmıştır.

Ahlat Park Evleri daire fiyatları ne kadar?

Yalova konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları dairenin bulunduğu kata ve cepheye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden;

Brüt 155 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip daireler 1 milyon 325 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Aynı zamanda daire satışlarında uygun fiyat ve cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Proje nerede yer alıyor?

Konut projesi Yalova Çiftlikköy mevkiinde konumlandırılmıştır. Ayrıca proje sahile 100 metre mesafede yer alıp minibüs hattı önünden geçmektedir. Bunun yanı sıra hastane, avm, anayol gibi yerlere 5 dakikalık yürüme mesafesinde kalmaktadır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0226 351 51 00 ve 0531 865 69 28 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL