Proje Haberleri

Ahteran İstanbul satışa sunuldu

Konut projesi 1980 yılından bu yana sektör tecrübesine sahip Gül İnşaat firması tarafından hayata geçiriliyor. Ahteran İstanbul projesi İstanbul Avrupa Yakası, Esenyurt İlçesi, Ardıçlı Mahallesi’nde yer almaktadır. Projede daire tipleri..

tasinmazhaber.com Ahteran İstanbul satışa sunuldu

Konut projesi 1980 yılından bu yana sektör tecrübesine sahip Gül İnşaat firması tarafından hayata geçiriliyor. Ahteran İstanbul projesi İstanbul Avrupa Yakası, Esenyurt İlçesi, Ardıçlı Mahallesi’nde yer almaktadır. Projede daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Tüm bu soruların cevabı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikleri neler?

Yatay mimariye sahip konut projesi 40 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.  Arsa üzerinde 8 adet konut bloğu yer almaktadır. Sekiz adet konut bloğunda ise toplam 304 adet daire yer almaktadır. Dairelerin dışında ayrıca 74 adet ticari ünite de proje içerisinde bulunmaktadır.

Ahteran İstanbul konut projesinde 2+1 3+1 ve 4+1 tip daireler yer almaktadır. Dairelerin büyüklükleri ise 133 metrekare ile 235 metrekare arasında değişmektedir. 2+1 tip daireler brüt 132.88 ve 143.86 metrekare, net ise 98.49 ve 104.45 metrekare büyüklüğündedir.  3+1 tip daireler brüt 171.99 ve 175.40 metrekare, net ise 123.82 ve 130.59 metrekaredir. 4+1 tip daireler ise brüt 235 .28 metrekare, net ise 184.82 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır.

Ahteran İstanbul fiyatları ne kadar?

Esenyurt konut projesinde daire fiyatları, dairelerin tipine, büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca daire fiyatları dairenin bulunduğu kata ve bulunduğu cepheye göre değişiklik göstermektedir. Konut projesinde ise daire fiyatları henüz firma tarafından açıklanmadı. Fiyat ve ödeme seçenekleri belli olduğunda bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Projede sosyal alanlar neler?

Ardıçlı konut projesi içerisinde spa, sauna ve Türk hamamları, çocuklar için oyun alanları yer alıyor. Bunların yanı sıra her yaşa uygun açık ve kapalı aktivite alanları, fitness salonu, yürüyüş parkurları yer almaktadır. Ayrıca proje içerisinde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, futbol sahası gibi sosyal alanlarda mevcuttur.

Ahteran İstanbul projesi Kanal İstanbul’a komşu, Metro istasyonuna ise 50 metre mesafededir. İstanbul Havaalanı’na, Akbatı AVM ve İstinye Üniversitesi Hastanesi’ne de yakın bir konumda yer almaktadır. Projenin 2022 yılı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Proje hakkında daha detaylı bilgi için 0212 344 4050 ve 444 21 03 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL