Proje Haberleri

Air Başakşehir ön talep topluyor

Kazancın Zirvesi sloganı ile tanıtımı yapılan Air Başakşehir projesinde ön talep toplama süreci başladı. Ön talep toplamaya başlanan proje Asaf İş Ortaklığı, AlZamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı firmaları..

tasinmazhaber.com Air Başakşehir ön talep topluyor

Kazancın Zirvesi sloganı ile tanıtımı yapılan Air Başakşehir projesinde ön talep toplama süreci başladı. Ön talep toplamaya başlanan proje Asaf İş Ortaklığı, AlZamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı firmaları ortaklığında İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilecek. Projeye kazancinzirvesi.com web sitesi üzerinden formu doldurarak ön talepte bulunmak mümkün olabiliyor.

Proje özellikleri neler?

Toplam 4 etaptan meydana gelen 3. İstanbul projesinin son  etabı olan Air Başakşehir projesinde ön talep başlıyor. Dairenizi ister kiraya verin, ister oturun, Başakşehir’de kazanan siz olun.

2016 yılında inşasına başlana 3. İstanbul Başakşehir projesindeki 4 etabın da tamamlanması 2021 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanmaktadır. Projede farklı aile tiplerine hitap edebilecek tip ve büyüklüklerde daire seçeneklerine yer veriliyor.

Projedeki daire tipleri neler?

Proje içerisinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 76 metrekare ile 254 metrekare arasında değişiyor. Projedeki 1+1 tip daireler 76 metrekare ile 253 metrekare arasında değişiyor. projedeki 1+1 tip daireler 76 ile 152 metrekare, 2+1 tip daireler 94 ile 144 metrekare olarak tasarlandı. Projedeki 3+1 tip daireler 156 metrekare ve 181 metrekare olarak, 4+1 tip daireler ise 200 metrekare ve 253 metrekare olarak tasarlandı.

Air Başakşehir etabında ise 1+1 ve 2+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Bu etapta yer alan daire fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belli olmadı.

Air Başakşehir reklam filmi

YORUMLAR (8)

 1. Hikmet sayar diyorki:

  3+1 bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak istiyarum

  • Mehmet diyorki:

   Hikmet Bey,

   Projede 3+1 tip daire yer almıyor. Diğer daire tipleri hakkında detaylı bilgi almak için ise 0850 285 79 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL