Proje Haberleri

Akgün Zümrüt Evler satışları devam ediyor

Akgün Zümrüt Evler geniş odaları ve konforlu daireleri ile sizlere sunulmaktadır. Bu konut projesi Akgün İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Satışa sunulan bu evleri detaylı bir biçimde inceleyerek hakkında bilgi sahibi..

tasinmazhaber.com Akgün Zümrüt Evler satışları devam ediyor

Akgün Zümrüt Evler geniş odaları ve konforlu daireleri ile sizlere sunulmaktadır. Bu konut projesi Akgün İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Satışa sunulan bu evleri detaylı bir biçimde inceleyerek hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Projede bulunan evler özellikleri ile dikkat çekmektedir. Sizler bu daireleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış özellikleri hakkında

Bu projedeki evler konumu dolayısı ile güneş almaktadır. Bu proje toplamda 144 konuttan oluşmaktadır.  Proje kapsamında daire seçenekleri 3+1 ve 4+1 şeklindedir. Bu evler içerisinde ebeveyn banyosu da bulunmaktadır. Aynı zamanda apartmanın içerisinde asansör vardır. Ses ve ısı yalıtımı da evin dış cephesinde bulunmaktadır. Ayrıca otoparkının bulunması arabası olan ev sahibi için oldukça iyi bir özelliktir. Aynı zamanda evlerin kapısı olarak çelik kapı kullanılmaktadır. Evin dış yapısında ses ve ısı yalıtımı mevcuttur. Sosyal alan olarak spor alanı, oyun parkı gibi yerler mevcuttur. Sizlere doğa ile iç içe olan aynı zamanda şehirdeki istediğiniz kolaylığı ayağınıza getiren evler sunulmaktadır.

Akgün Zümrüt Evler konumu hakkında

Bu projenin özelliklerinin yanı sıra konumu ile de dikkat çekmektedir. Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan bu evlerin konumu sizlere oldukça kolaylık sağlar. Konumu sayesinde hastane, eczane ve sağlık ocağına yakındır. Sağlık problemlerini kolay bir biçimde doktora giderek atlatabilirsiniz. Market ve semt pazarına oldukça yakın olması sizlerin işine oldukça yarayabilir. Aynı zamanda eğitim açısından da okullara yakın olması artı bir özelliğidir. Şehir merkezine de ulaşım oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Olası tehlikelere karşı polis merkezine de oldukça yakındır. Ulaşım olarak otobüs durakları oldukça yakındır. Aynı zamanda dolmuş ve minibüs seçeneklerinden de yaralanabilirsiniz. Bu projedeki evler sizlere doğa ve şehir manzarası sunmaktadır.

Akgün Zümrüt Evler Ev Fiyatları Ne Kadar?

Konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları, dairelerin büyüklüğüne ve tipine göre değişmektedir. Bu nedenle evlerin alanları ve kat sayısına göre fiyatının değiştiğini görmek mümkündür.

Projede yer alan brüt 179 metrekare, net 142 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip dairelerin fiyatları 678 bin TL’den başlamaktadır. Bu fiyat 688 bine kadar çıkabilmektedir.

Projede yer alan brüt olarak 218 metrekare, net 180 metrekare alanı olan 4+1 tip dairelerin fiyatları ise 875 binden başlamaktadır.

Aynı zamanda takas seçeneği de mevcuttur. Sadece İstanbul ili sınırlarında 450 bin ve 500 bin değerine sahip araba, tarla ve arsa ile bu değişim gerçekleştirilmektedir. Bu fiyat 909 bine kadar çıkabilmektedir.

Bu şekilde projeyi sizlere anlatmak mümkündür. Daha detaylı bilgi alarak bu evler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı incelemeler yaparak bilgi sahibi olmak mümkündür.

Bu proje hakkında daha fazla bilgi almak için 0 (553) 253 72 10 numaralı telefonu aramanız mümkündür.

Daha fazla güncel proje için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL