Proje Haberleri

Akkent Doğa Konutları 2. etap fiyatları

İstanbul iline bağlı bulunan Arnavutköy ilçesinde Akkent Doğa Konutları 2. etap projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Osmanoğulları İnşaat ve Yiğit Group firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat..

tasinmazhaber.com Akkent Doğa Konutları 2. etap fiyatları

İstanbul iline bağlı bulunan Arnavutköy ilçesinde Akkent Doğa Konutları 2. etap projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Osmanoğulları İnşaat ve Yiğit Group firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Proje iki bloktan meydana gelecek şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 255 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projedeki daire özellikleri neler?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Akkent Doğa Konutları 2. etap projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri 71 metrekare ile 255 metrekare arasında değişiyor.

Akkent Doğa Konutları 2. etap fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Akkent Doğa Konutları 2. etap projesindeki konutların fiyatları 579 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki en yüksek konut fiyatı ise 2 milyon 607 bin TL olarak belirlendi.

Proje nerede yer alıyor?

Bahsi geçen proje Mehter Sokak, Deliklikaya mevki,  Başakşehir / İstanbul adresinde yer alıyor. Akkent Doğa Konutları 2. etap projesinde yer alan daireler hemen teslim durumunda satışa sunuluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL