Akkent Paradise Gardens Residence ödeme planı

Ankara şehrine bağlı bulunan Yenimahalle ilçesinde Akkent Paradise Gardens Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ünal Akpınar A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle bahsi geçen proje alıcılarına sunduğu ödeme fırsatları ile ilgi görüyor.

Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar yirmi iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Akkent Paradise Gardens Residence projesi bünyesinde 432 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Bahsi geçen konutlar için vade farksız olarak hemen teslim ve hemen tapu seçeneği bulunuyor. Akkent Paradise Gardens Residence projesinde yer alan konutlardan dilediğinizi şimdi alıp ödemeye kasım ayında başlayabilirsiniz.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Akkent Paradise Gardens Residence projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de üç farklı plandan oluşuyor. Konutlar 88,46 metrekare ile 169,72 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Akkent Paradise Gardens Residence projesindeki 2+1 konutlar 460 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 640 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın