Proje Haberleri

Akkurt Royal City donatıları nelerdir

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde Akkurt Royal City projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje isminden de belli olduğu gibi Akkurt Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje..

tasinmazhaber.com Akkurt Royal City donatıları nelerdir

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde Akkurt Royal City projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje isminden de belli olduğu gibi Akkurt Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar beş katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Akkurt Royal City projesi bünyesinde 130 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan donatılar nelerdir?

Bahsi geçen projede birçok donatı yer alıyor. Akkurt Royal City projesinde fitness salonu, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, yürüyüş parkuru gibi sosyal aktivite alanları mevcut.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Akkurt Royal City projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1, 4+2 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de yedi farklı plandan oluşuyor. Konutlar 142 metrekare ile 331 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Akkurt Royal City projesindeki 2+1 konutlar 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 680 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 850 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Bahsi geçen projedeki 4+2 ve 5+1 konutların fiyatları ise 1 milyon TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL