Aksa Prestij Konutları nerede

Yozgat şehrinin Sarıkaya ilçesinde Aksa Prestij Konutları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İsminden de belli olacağı gibi Aksa İnşaat Yozgat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Proje üç katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Aksa Prestij Konutları projesi bünyesinde dokuz adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Aksa Prestij Konutları projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 130 metrekare ile 165 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar İstiklal Mahallesi’nde inşa edildi. Aksa Prestij Konutları projesi lokasyon olarak da ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Aksa Prestij Konutları projesindeki 2+1 konutlar 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 248 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Bir Cevap Yazın