Kategoriler
Toki Haberleri

Aksaray Eskil Toki kura sonuçları belli oldu

Proje Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Aksaray Belediyesi işbirliğiyle hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Aksaray İli, Eskil İlçesi’nde hayata geçirilen Aksaray Eskil Toki Konutları projesinde kura çekiliş işlemleri tamamlanmıştır. Canlı olarak yayınlanan kura çekilişinin ardından Aksaray Eskil Toki kura sonuçları listesi Toki’nin web sitesinden yayınlanacaktır. Kura listesine ulaşmak için Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kura sonuçlarına yayınlandığında listeler ayrıca web sitemizde yer alacaktır.

Projedeki daire tipleri neler?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen ve Aksaray İli, Eskil İlçesi’nde yer alan Aksaray Eskil Toki Evleri projesinde hak sahibi belirleme kuraları çekilişi yapılmıştır. Ayrıca kura çekilişine konu olan toplam 142 adet konutun sahipleri belli olmuştur.

Aksaray Eskil Toki Konutları projesinde iki farklı daire seçeneğine yer almaktadır. Ayrıca bu daire tiplerinden bir tanesi 2+1, diğeri ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Toplu konut projesinde yer alan 2+1 tip daireler toplam 62 adettir. Projede yer alan 3+1 tip daireler ise toplam 80 adettir.

Aksaray Eskil Toki Evleri projesinden yer alan 62 adet 2+1 tip dairelere toplam 62 adet başvuru yapılmıştır. Toplu konut projesindeki 80 adet 3+1 tip dairelere ise toplam 79 adet başvuru yapılmıştır.

Kura çekilişi canlı yayın ile gerçekleşti

Aksaray Eskil Toki Konutları projesinde kura çekilişi 27 Ağustos 2021 tarihinde noter huzurunda yapılmıştır. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapılmıştır. Kura çekilişi 27 Ağustos 2021 tarihinde Cuma günü Saat 11:00’da başlamıştır.

Toki kura sonuçları belli oldu

Toplamda 145 adet dairenin bulunduğu toplu konut projesinde kura çekilişi gerçekleştirilmiştir. Kura isim listesi ise Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde akşam saatlerine doğru yayınlanacaktır. İsim listelerine Toki’nin web sitesi dışında ayrıca web sitemizden de yer alacaktır. Kura çekilişi sonuçlarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

2+1 dairelerin kura sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız…

3+1 dairelerin kura sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız…

Aksaray İli, Eskil İlçesi’nde yer alan Aksaray Eskil Toki Konutları projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

Diğer Toki haberleri için tıklayınız….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir