Proje Haberleri

Akven Armoni 3 Yuvacık Evleri talep toplamaya devam ediyor

Akven Armoni 3 Yuvacık Evleri adlı projede 3 + 1 ve 4 + 1 odalı daireler mevcuttur. Başiskele Fatih Mahallesi satılık daire türlerinden olan bu konutlar hem büyük hem de..

tasinmazhaber.com Akven Armoni 3 Yuvacık Evleri talep toplamaya devam ediyor

Akven Armoni 3 Yuvacık Evleri adlı projede 3 + 1 ve 4 + 1 odalı daireler mevcuttur. Başiskele Fatih Mahallesi satılık daire türlerinden olan bu konutlar hem büyük hem de konforludur. 3 + 1 odalı daireler brüt 185 m2 – net 135 m2‘dir. Ayrıca 4 + 1 odalı daireler ise brüt 210 m2 – net 149 m2 ölçüsündedir. Toplam sayısı 40 olan bu daireler 4 farklı blokta bulunmaktadır. Bununla birlikte projenin en çok dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri konutların lokasyonudur.

Şehrin yaklaşık 7 kilometre kadar dış bölgesinde hayata geçen proje, daire sahipleri için temiz hava ve huzur vaat etmektedir. Dolayısıyla proje arazisi, ilçenin en sakin ve en güvenli bölgelerinden birisinde yer alır.

Akven Armoni 3 Yuvacık Evleri tam olarak nerededir?

Armoni 3 Başiskele ilçesinin Fatih Mahallesi’nde bulunan Hastane Caddesi üzerinde yükselmektedir. Konutların civarında Zeraykent Yuvacık, İrem Konutları ve Yakamoz Konutları gibi farklı konutlar mevcuttur. Karaosmanoğlu Hafız Muharrem Camii, Kocaeli Üniversitesi Uygulama – Araştırma Hastanesi Yuvacık Semt Polikliniği de Armoni 3 konutlarına yakındır. Dolayısıyla, güvenlik personeli tarafından korunan bu havuzlu site alanı iyi bir konuma sahip görünmektedir.

Satılık daire fiyatları ne kadardır?

3 + 1 ve 4 + 1 odalı daire seçeneklerinin sahip olduğu fiyatlar şöyledir:

  • 3 + 1: 815.000 TL
  • 4 + 1: 870.000 TL

Krediye ya da takas yöntemine uygun olmayan Akven Armoni 3 Yuvacık Konutları hakkında detaylı bilgi almak mümkündür. Bunun için ulaşılabilecek numaralar şunlar olmaktadır:

  • İşyeri numarası: 0 262 333 14 44

  • Cep numarası: 0 532 420 65 30

Ayrıca Başiskele’de yükselen diğer önemli konutlardan bazıları şunlardır:

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL