Proje Haberleri

Alaçatı Modern Villaları fiyatları

İzmir’in Çeşme ilçesinde Alaçatı Modern Villaları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Becergen İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz..

tasinmazhaber.com Alaçatı Modern Villaları fiyatları

İzmir’in Çeşme ilçesinde Alaçatı Modern Villaları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Becergen İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje bünyesinde 16 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Alaçatı Mahallesi’nde inşa edildi. Alaçatı Modern Villaları projesi 6089 Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Alaçatı Modern Villaları projesinde bulunan konutlar 4+1 ve 5+2 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 140 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Alaçatı Modern Villaları projesindeki konutların fiyatları 2 milyon 700 bin TL’den başlıyor.

Projede bulunan konut sahipleri için birçok donatı da yer alıyor. Söz konusu olan projede açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL