Proje Haberleri

Alfa Köşe Biga satışları başladı

Alfa Köşe Biga projesi geniş özellikleri ve ferah yapısıyla sizler için satışa sunulmuştur. Projenin konumu Çanakkale’nin Biga İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Alfa 4N Mimarlık Mühendislik İnşaat tarafından hayata..

tasinmazhaber.com Alfa Köşe Biga satışları başladı

Alfa Köşe Biga projesi geniş özellikleri ve ferah yapısıyla sizler için satışa sunulmuştur. Projenin konumu Çanakkale’nin Biga İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Alfa 4N Mimarlık Mühendislik İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 96 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü ise brüt 123 ile 124 metrekare olmaktadır. Sitede araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca modern bahçe düzenlemeleri yapılmaktadır. Sitede led spot çevre ve bina aydınlatma yapılmaktadır. Konutlarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlarda ısıtma sistemi olarak doğalgaz bulunmaktadır. Standartların üzerinde geniş sahanlık ve merdivenler mevcuttur. Tüm ıslak zeminlerde birinci sınıf seramik zemin uygulanmaktadır. Banyo içerisinde özel imalat duş alanı bulunmaktadır. Ayrıca birinci sınıf özel tasarım banyo dolabı yer almaktadır. Salon ve hollerde konutlara özel spot ve led aydınlatmalar kullanılmıştır. Üstelik antre girişinde vestiyer dolabı bulunmaktadır. Konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Alfa Köşe Biga konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Çanakkale’nin Biga İlçesi Sakarya Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar alışveriş merkezi, semt pazarı, belediye ve okullar bölgesine yürüme mesafesinde yer almaktadır.
Alfa Köşe Biga projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Projede bulunan, brüt 96 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 700.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 124 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 850.000 TL ile 875.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca brüt 123 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairenin fiyatı ise 890.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (286) 316 90 01 veya 0 (542) 201 77 72 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL