Proje Haberleri

Alpay Life Evleri satışları devam ediyor

Alpaylar İnşaat firması tarafından Zonguldak İli, Çaycuma İlçesi, Pehlivanlar Mahallesi’nde hayata geçirilen Alpay Life Evleri projesinde daire teslimleri yaklaşıyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği projede satılık daire fiyatları ne kadar?..

tasinmazhaber.com Alpay Life Evleri satışları devam ediyor

Alpaylar İnşaat firması tarafından Zonguldak İli, Çaycuma İlçesi, Pehlivanlar Mahallesi’nde hayata geçirilen Alpay Life Evleri projesinde daire teslimleri yaklaşıyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği projede satılık daire fiyatları ne kadar? Proje ne zaman teslim edilecek? Projede kaç tip daire seçeneklerine yer veriliyor? Tüm bu soruların cevabı haberimizin devamında yer alıyor.

Proje özellikleri neler?

Zemin kat + 3 normal kat olmak üzere 4 katlı tek konut bloğundan meydana geliyor. Projede 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise brüt 108 metrekare ile 139 metrekare arasında değişiyor. Projede iki adet asansör, kapalı otopark, ebeveyn banyo, kombi ısıtma sistemli, ısı yalıtımlı, kameralı güvenlik, ısı yalıtımı gibi özellikler yer alıyor.

Projedeki 2+1 tip daireler brüt 108 metrekare, net ise 95 metrekare olarak tasarlandı. Projede iki farklı tip ve büyüklükte 3+1 dairelerin yer alıyor. Birinci tip 3+1 daireler brüt 118 metrekare, net ise 104 metrekare olarak tasarlandı. İkinci tip 3+1 daireler ise brüt 139 metrekare ve net 124 metrekare olacak şekilde olarak tasarlandı.

Alpay Life Evleri fiyatları ne kadar?

Alpay Life Evleri projesinde yer alan brüt 108 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları  420 bin TL’den başlıyor. Çaycuma’da yer alan projedeki brüt 118 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip dairelerin fiyatları  450 bin TL’den başlıyor. Brüt 139 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip dairelerin fiyatları  ise 550 bin TL’den başlıyor.

Proje ne zaman teslim edilecek?

Çaycuma İlçesi, Pehlivanlar Mahallesi’nde yer alan proje Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi karşında yer alan projenin 2021 yılı Mayıs ayı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Proje ile ilgili detaylı bilgi için 0372 615 85 55 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Proje künyesi

Proje adresi: Pehlivanlar Mahallesi, Çaycuma / Zonguldak
Proje tipi: Konut
Arsa alanı: –
Konut tipi: 2+1, 3+1
Konut büyüklüğü: 108 – 139 metrekare
Teslim tarihi: Mayıs 2021
Tel: 0372 615 85 55

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL