Proje Haberleri

Alsat Yapı Akçalar Villa Park 10. Etap satışları başladı

Alsat Yapı tarafından hayata geçirilecek olan Alsat Yapı Akçalar Villa Park 10. Etap projesinde daire satışlarına başlandı. Konut projesi Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Akçalar Mahallesi’de yer almaktadır. Daire tipleri neler?..

tasinmazhaber.com Alsat Yapı Akçalar Villa Park 10. Etap satışları başladı

Alsat Yapı tarafından hayata geçirilecek olan Alsat Yapı Akçalar Villa Park 10. Etap projesinde daire satışlarına başlandı. Konut projesi Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Akçalar Mahallesi’de yer almaktadır. Daire tipleri neler? Konut projesinde daire büyüklükleri ne kadar? Daire fiyatları ne kadar? Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Konut projesi Nar Sokak ile Balıkçı Yolu Caddesi’nin kesiştiği köşede yer akan arsa alanı üzerinde hayata geçirilmektedir. Akçalar Mahallesi’de yer alan projenin 3 cephesi de açık bir konumdadır. İki konut bloğundan meydana gelen projede bloklar ise 6 katlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Projede yer alan iki konut bloğunda toplam 54 adet daire yer almaktadır.

Nilüfer konut projesinde 2+1, 3+1, 4+1 bahçe kat, ara kat daireler ve dubleks daireler yer almaktadır. Akçalar 10. Etapta yer alan projedeki dairelerin büyüklükleri ise brüt 150 metrekare ile 290 metrekare arasında değişmektedir. Projede yer alan 2+1 bahçe katı tip daireler brüt 150 metrekare, net ise 125 metrekaredir. 3+1 tip daireler brüt 195 metrekare, net ise 155 metrekaredir. Ayrıca brüt 255 metrekare, net ise 195 metrekare 3+1 daireler de mevcuttur. 4+1 tip daireler brüt 260 metrekare, net ise 205 metrekare büyüklüğe sahiptir.

Alsat Yapı Akçalar Villa Park 10. Etap fiyatları ne kadar?

Alsat Yapı Akçalar Villa Park 10. Etap projesinde daire fiyatları, dairelerin büyü, büyüklüğü, bulunduğu kat ve konumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda  daire fiyatları 450 bin TL’den başlamaktadır.

  • Brüt 150 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 bahçe katı daireler 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
  • 195 metrekare brüt büyüklüğe sahip 3+1 daireler 540 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
  • 255 metrekare brüt büyüklüğe sahip 3+1 daireler 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
  • 260 metrekare brüt büyüklüğe sahip 4+1 daireler ise 725 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Bursa konut projesinde her daireye 1 araçlık kapalı otopark alanı bulunmaktadır. Ayrıca açık yüzme havuzu, fitness salonu, bay bayan ayrı soyunma odaları, güvenlik gibi alanlar bulunmaktadır. Binalarda ayrıca kamera sistemi, ses yalıtımı, ısı yalıtımı, uydu sitemi, kablo TV gibi özelliklerde bulunmaktadır.

Alsat Yapı Akçalar Villa Park 10. Etap projesi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için 0532 721 17 16 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL