Emlak Haberleri

Altunhan Suites projesinde konut fiyatları

Beylikdüzü’nde inşaatına sürdürülen Altunhan Suites projesinin satışları devam ediyor. Altunhan İnşaat tarafından yüklenilmekte olan proje, 4 dönümlük arsa alanı üzerinde yükseliyor. Avrupa Yakası’nın yeni şehirleşmiş sayılan gözde ilçelerinden birinde yükselen..

tasinmazhaber.com Altunhan Suites projesinde konut fiyatları

Beylikdüzü’nde inşaatına sürdürülen Altunhan Suites projesinin satışları devam ediyor. Altunhan İnşaat tarafından yüklenilmekte olan proje, 4 dönümlük arsa alanı üzerinde yükseliyor. Avrupa Yakası’nın yeni şehirleşmiş sayılan gözde ilçelerinden birinde yükselen projenin teslimlerine, önümüzdeki yılın haziran ayında başlanacağı belirtiliyor.

Az katlı üç yapısıyla doğayla iç içe, huzur dolu ve estetik yaşamın kapılarını arayan projede 90 adet dairenin yanına 22 adet dükkânda ekleniyor. Site sakinleri yanı başındaki alışveriş alanlarında ihtiyaçlarına hızlıca ulaşabilirken site alanı, istihdam yaratıyor.

Altunhan Suites projesindeki daireler

Yeşilliği ve sakinliğiyle bilinen Beylikdüzü’ne konumlandırılan projedeki bir oda ve bir salona sahip durumda olan evlerin büyüklükleri 68 metrekare ile 76 metrekare değerleri arasında bulunuyor.

Yeşilyurt Caddesi üzerinde inşa edilmekte olan projedeki iki odalı ve bir salonlu daireler, 133 metrekare büyüklüğünden başlıyor. Daire büyüklükleri 141 metrekare büyüklük değerine kadar çıkıyor. Modern ve estetik mimariye sahip durumda olan projedeki üç odalı ve bir salonlu konutlar 166 metrekare büyüklüğü ile 171 metrekare büyüklüğü arasındaki seçenekleriyle inşa ediliyor.

Proje kahverengi tonlarının ağır basmasıyla huzurlu, dostane ve dinginleştirici etkiyi amaçlayan aynı zamanda, gücü ve kuvveti simgeleyen mimariye sahip. Konut projesindeki 4+1 daireler, 203 metrekare ile 210 metrekare değerleri arasında tamamlanıyor.

Projedeki 5+2 ve 6+2 daire seçenekleri

Altunhan Suites projesindeki 5 odaya ve 2 salona sahip dubleks dairelerin büyüklükleri 330 metrekaredir. Çok sayıda sosyal alanların yer verildiği proje mütevazı bir tasarıma sahip. Konut  projesindeki 6 odalı ve iki salonlu dubleks daireler 360 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Altunhan Suites fiyat listesi

Projedeki 1+1 tip dairelerin fiyatları 799 bin 999 Türk lirasından başlıyor.

2+1 tip dairelerin fiyatları 899 bin 999 Türk lirasından başlıyor.

3+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 499 bin 999 Türk lirasından başlıyor.

4+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 449 bin 999 Türk lirasından başlıyor.

4+2 tip dairelerin fiyatları 2 milyon 449 bin 999 Türk lirasından başlıyor.

5+2 tip dairelerin fiyatları 2 milyon 599 bin 999 Türk lirasından başlıyor.

6+2 tip dairelerin fiyatları ise 2 milyon 799 bin 999 Türk lirasından başlıyor.

Beylikdüzü konut projesi Kavaklı Mahallesi, Yeşilyurt Caddesi, No:31 / 1C – Beylikdüzü / İstanbul adresinde yer almaktadır.

Telefon: 0212 595 1 595

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL