Proje Haberleri

Alya Mercan projesindeki konut özellikleri

Lübnanlı El Khatip Group ile Akkuş Gayrimenkul ortaklığıyla kurulan BOSS4 Gayrimenkul İnşaat tarafından yaşama geçirilen Alya Mercan projesi, 5 bin 548 metrekarelik büyüklüğündeki arsa parseli üzerine kuruluyor. Teslimlerinin iki yıl..

tasinmazhaber.com Alya Mercan projesindeki konut özellikleri

Lübnanlı El Khatip Group ile Akkuş Gayrimenkul ortaklığıyla kurulan BOSS4 Gayrimenkul İnşaat tarafından yaşama geçirilen Alya Mercan projesi, 5 bin 548 metrekarelik büyüklüğündeki arsa parseli üzerine kuruluyor.

Teslimlerinin iki yıl sonra, haziran ayında başlanacağı belirtilen projede, 4 blok içinde 84 adet konut bulunuyor.

Dört mevsim kullanılabilecek kapalı yüzme havuzundan futbol ve basketbol sahalarına kadar çok sayıda eğlence alanlarını bünyesine alan projede, büyüklükleri brüt 97 metrekareden başlayıp brüt 326 metrekareye uzanan 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+2 dubleks daire tiplerine yer veriliyor.

Projedeki konut özellikleri neler?

Söz konusu Alya Mercan projesindeki bir odaya ve bir salona sahip durumda olan evler, net 51.03 metrekare büyüklüğünde olmak üzere inşa ediliyor. Avrupa Yakası’na konumlandırılan projedeki bu daire tipini 12,09 metrekare alanına sahip terası bulunuyor. Teras alanının küçük bir bölümü, klimalı.

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde inşa edilen projedeki iki odaya ve bir salona sahip durumda olan evlerin büyüklüğü, net 84,19 metrekarelik değere sahip. Bu konut tipindeyse banyo ve yatak odasını içine alan ebeveyn süiti bulunuyor.

Projedeki üç oda ve bir salonlu daireler, 2+1’deki gibi ebeveyn süitine sahipken 3+1 ev tipinde, 4,46 metrekarelik balkona yer veriliyor.

Alya Mercan projesinde dubleks daire tipi

Kavaklı Mahallesi’ne konumlandırılan projedeki beş oda ve iki salonlu dubleks tipine sahip dairelerdeki ebeveyn süitinde, yatak odası ve banyonun yanı sıra giyinme odası da bulunuyor. Ebeveyn süiti, dairelerin alt katında bulunurken üst katta, bir ebeveyn odasına daha yer veriliyor. Projedeki dubleks dairelerin alt katında 9.83 metrekarelik balkon, üst katındaysa 23.08 metrekarelik teras alanı bulunuyor.

Söz konusu projedeki dubleks dairelerin alt ve üst katı net 204,63’er meterkare değerinde.

Alya Mercan Beylikdüzü’nün kalbinde hızla yükseliyor

Alya Mercan evleri için satış ve iletişim

Adres: Kavaklı Mahallesi, Demokrasi Caddesi, Huzur Sokak, No:7, Beylikdüzü/İstanbul

Telefon: 444 25 92

İnternet sitesi: https://www.alyamercan.com

Elektronik posta adresi: info@alyamarin.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL