Emlak Haberleri Kampanyalar Manşet

AND Pastel projesinde “Açık Hava” indirimi

Kartal’da bulunan AND Pastel projesindeki 2+1 ve 3+1 dairelerin bazılarını satın alanlara, ev fiyatının bahçe alanı ya da balkon alanı düşülüyor. Projeyi inşa eden AND Gayrimenkul tarafından düzenlenen “Açık Hava..

tasinmazhaber.com AND Pastel projesinde “Açık Hava” indirimi

Kartal’da bulunan AND Pastel projesindeki 2+1 ve 3+1 dairelerin bazılarını satın alanlara, ev fiyatının bahçe alanı ya da balkon alanı düşülüyor. Projeyi inşa eden AND Gayrimenkul tarafından düzenlenen “Açık Hava Günleri” kapsamında seçilmiş iki odalı ve bir salonlu; üç odalı ve bir salonlu daire tiplerine indirim uygulanıyor. Bu kampanyanın 31 Ekim’e kadar süreceği belirtiliyor.

Kampanyaya göre belirlenen 2+1 ve 3+1 dairelerinin bahçe veya balkon alanının 17 metrekaresi, konut fiyatından düşürülüyor. Kampanya, sadece 15 adet daire için geçerli durumda bulunuyor.

AND Pastel projesindeki evler

30 dönümlük yeşil alanlara sahip durumda olan projedeki bir odalı ve bir salonlu daire tipleri brüt 67,05 metrekare ile brüt 82,80 metrekare büyüklükleri  arasında olacak bir şekilde satışa çıkarılıyor. İki odalı ve bir salonlu daire tipleri brüt 126,24 metrekare ile brüt 138,26 metrekare büyüklükleri arasında bulunuyor.

İçerisine sağlık merkezini, kuaförünü ve özel anaokulunu da alan projedeki üç odaya ve bir salonla sahip durumda olan daire tiplerinin büyüklük değerleri, brüt 157,11 metrekare ile brüt 188,31 metrekare seviyeleri arasında yer alıyor.

Kişisel gelişim stüdyolarının ve etkinlik odalarının da yer aldığı projedeki dört odaya ve bir salona sahip olan evler brüt 186,44 metrekare büyüklüğüyle başlayıp brüt 232,09 metrekare büyüklüğüne varan seçeneklerle bulunuyor.

Projedeki dubleks daire seçenekleri

Adalar manzarasını gören AND Pastel projesindeki bir odalı ve bir salonlu dubleks daire tipleri brüt 121,89 metrekare büyüklüğünde yer alıyor.

Anadolu Yakası’nda bulunan projedeki iki odalı ve bir salonlu dubleks tipi daireler brüt 162,24 metrekare ile brüt 175,14 metrekare büyüklükleri arasındayken projedeki üç odalı ve bir salonlu dubleks daire tipleri brüt 191,60 metrekare büyüklüğünde, dört odalı ve bir salonlu dubleks daire tipleriyse 206,82 metrekarelik alana sahip durumda.

AND Pastel projesinin satış ofisi nerede bulunuyor?

AND Pastel Satış Ofisi: Esentepe Mahallesi, Erkılıç Caddesi, No: 8 Kartal/ İstanbul

AND Pastel Satış Ofisi Telefon Numarası: 0850 393 40 00

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL