Kampanyalar Proje Haberleri

And Pastel projesinde ev alana bahçe hediye

And Gayrimenkul firması tarafından İstanbul Anadolu Yakası, Kartal İlçesi, Esentepe Mahallesi’nde hayata geçirilen And Pastel projesinde ev alana bahçe hediye. Projede yaşam alanınızı açık havaya taşıyacak 40 metrekareye varan büyüklüklerde..

tasinmazhaber.com And Pastel projesinde ev alana bahçe hediye

And Gayrimenkul firması tarafından İstanbul Anadolu Yakası, Kartal İlçesi, Esentepe Mahallesi’nde hayata geçirilen And Pastel projesinde ev alana bahçe hediye. Projede yaşam alanınızı açık havaya taşıyacak 40 metrekareye varan büyüklüklerde balkonlu daire tipleri yer alıyor. Projeden 2+1 veya 3+1 tip daire alana bahçesi veya balkonu hediye. Bu kampanya 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olup kampanya 15 adet daire için geçerlidir.

Ödüllü proje

European Property Awards’ta 5 farklı kategoride ve Sign of the City Awards’ta en iyi konut projesi kategorisinde ödül kazanan konut projesinde yaşam başladı. HPP International firması tarafından tasarlanan proje 45 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edildi.

Toplam 250 bin metrekare inşaat alanına sahip And Pastel projesinde 7 konut bloğu bulunmaktadır. Yatay ve dikey mimaride konut bloklarının yer aldığı projede toplam 1.243 adet konut yer almaktadır. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 1+1 dubleks, 2+1 dubleks, 3+1 dubleks, 4+1 dubleks ve 4.5+1 tip daire seçenekleri yer almaktadır.

And Pastel projesinde devam eden kampanyalar

And Pastel projesinden daire sahibi olmak için 1 milyon TL’ye kadar olan konut kredisi kullanımında yüzde 0.99 faiz oranı ve 120 ay vade fırsatı sunuluyor. 1 milyon TL üzeri konut kredisi kullanımında ise yüzde 1.09 faiz oranı ve 120 ay vade ile konut sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Projede ayrıca Komşunu sen seç kampanyası da devam ediyor. Kampanya kapsamında sevdiklerinizi And Pastel’li yaparak referans olduğunuz kişinin satın alacağı daire 1+1 veya 2+1 ise 3.000 TL, 3+1 veya 4+1 ise 5.000 TL hediyeye hak kazanıyorsunuz. Bu kampanya ise 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli oluyor.

Projede sosyal alanlar neler?

30 bin metrekaresi peyzaj alanına sahip projede içerisinde sosyal alanların yer aldığı And Meydan, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, market, fırı, manav, eczane gibi birimlerin yer aldığı And Pasaj, kapalı yüzme havuzu,fitness salonu, Türk hamamı, kapalı çocuk oyun alanı gibi bir çok sosyal alan yer alıyor.

Projenin satış ofisi Esentepe Mahallesi, Erkılıç Caddesi, No : 8 Kartal / İstanbul posta adresinde yer alıyor.

Tel: 0850 393 40 00

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL