Ankalife Prestij nerede

Google Haberlere Abone Ol

Ankara şehrine bağlı bulunan Çankaya ilçesinde Ankalife Prestij projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje M.B.M Enerji İnşaat A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar 25 katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Ankalife Prestij projesi bünyesinde 200 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Ankalife Prestij projesinde bulunan konutlar 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 210 metrekare ile 370 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Alacaatlı Mahallesi’nde inşa edildi. Ankalife Prestij projesi 5144. Sokak’ta bulunuyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Ankalife Prestij projesindeki 4+1 konutlar 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 5+1 dairelerin fiyatları ise 800 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarına sunulmakta.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın