Ankara Çubuk Toki kura sonuçları

Google Haberlere Abone Ol

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Ankara İli, Çubuk İlçesi’nde hayata geçirilecek olan Ankara Çubuk Toki Evleri projesinde kura çekilişi bugün yapılacak. Kura çekilişinin ardından Ankara Çubuk Toki kura sonuçları açıklanacak. Kura sonuçları açıklandıktan hemen sonra ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubunu konut sahibi yapmak için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Ankara’nın Çubuk İlçesi’nde inşa edilmesi planlanan Ankara Çubuk Toki Konutları projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilecek. Hayata geçirilecek olan projede toplam 500 adet daireye yer verilecek.

Ankara Çubuk Toki Evleri projesinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı konut tipine yer verilecek. Projede yer alan dairelerin alanları ise ihale yapıldıktan sonra netlik kazanacak. Ancak yapılacak olan 2+1 konutların 75 ile 80 metrekare civarında, 3+1 konutların ise 100 metrekare civarında olması bekleniyor. Projede yer alan konutların 350 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projedeki konutların 150 tanesi ise 3+1 tip evlerden meydana geliyor. Konut bloklarının ise zemin +2, zemin + 3 veya zenim + 4 normal katlı olması bekleniyor.

Kura çekilişi ne zaman yapılacak?

Ankara Çubuk Toki Konutları projesinde kura çekilişi 29 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirildi. Toplam 500 adet konut kurasının çekilişinin yapılacağı projede 100 bin toplu konut projesi kapsamında hayata geçirilecek. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapılacak. Canlı olarak yayınlanacak olan kura çekilişi 29 Haziran 2020 tarihinde Pazartesi günü Saat: 10:00’da yapılacak.

Ankara Çubuk Toki kura sonuçları

500 adet dairenin yer verildiği toplu konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

2+1 dairelerin kura sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız…

3+1 dairelerin kura sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız…

Ankara İli, Çubuk İlçesi’nde hayata geçirilecek olan projenin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın