Toki Haberleri

Antalya Manavgat Çeltikçi Toki kura sonuçları belli oldu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Antalya İli, Manavgat İlçesi, Çeltikçi’de Yatay Şehirleşmeyle 50 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında inşa edilen Antalya Manavgat Çeltikçi Toki..

tasinmazhaber.com Antalya Manavgat Çeltikçi Toki kura sonuçları belli oldu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Antalya İli, Manavgat İlçesi, Çeltikçi’de Yatay Şehirleşmeyle 50 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında inşa edilen Antalya Manavgat Çeltikçi Toki Konutları projesinde Hak Sahipliği ve Konut Belirleme Kurası çekilişi yapıldı.. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Antalya Manavgat Çeltikçi Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor.

Projede başvurular 14 Mart 2019 tarihinde başlamıştı. Toplam 222 adet konuttan meydana gelen projede başvurular 19 Nisan 2019 tarihinde sona ermişti. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Antalya İli, Manavgat İlçesi, Çeltikçi’de hayata geçirilen Antalya Manavgat Çeltikçi Mahallesi 222 Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmeye başlandı. Kura çekilişi 28 Aralık 2020 Pazartesi günü saat 11:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesi  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Antalya Manavgat Çeltikçi Toki kura sonuçları

Toplam 222 adet daireden meydana gelen projedeki  222 adet dairenin kura çekilişi gerçekleştirildi.  Projede kura çekilişi yapılacak olan dairelerin 176 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana geliyor. Çekilişi yapılacak olan dairelerin 46 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projede yer alan 176 adet 2+1 tip konutlara toplam 177 adet, 46 adet 3+1 tip konutlara ise 47 adet başvuru yapıldı.

Projede yer alan 2+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 85.20 metrekare, net 63.70 metrekare olarak tasarlandı. 2+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Projede yer alan 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 130.13 metrekare, net 97.30 metrekare olarak tasarlandı. 3+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

Antalya Manavgat Çeltikçi Toki Konutları projesinde kura çekilişi 28 Aralık 2020 Pazartesi günü saat 11:00’de başladı. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

Antalya Manavgat Çeltikçi Toki kura sonuçları

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

Antalya İli, Manavgat İlçesi, Çeltikçi’de inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL