Proje Haberleri

Arboz Life Kağıthane hemen teslim fırsatıyla satışta

İstanbul İli, Kağıthane İlçesi, Gürsel Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmiştir. Söz konusu proje Arboz İnşaat firması tarafından inşa edilmiştir. Arboz Life Kağıthane konut projesinde inşaat tamamlanmış olup oturuma hazırdır. Aynı..

tasinmazhaber.com Arboz Life Kağıthane hemen teslim fırsatıyla satışta

İstanbul İli, Kağıthane İlçesi, Gürsel Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmiştir. Söz konusu proje Arboz İnşaat firması tarafından inşa edilmiştir. Arboz Life Kağıthane konut projesinde inşaat tamamlanmış olup oturuma hazırdır. Aynı zamanda son kalan dairelerin satışları devam etmektedir. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje Özellikler Neler?

Kağıthane konut projesi Gürsel Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir. Konut projesi tek konut bloğundan meydana gelmektedir. Arboz Life Residence projesi pek çok noktaya yakın olması ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki daire içleri vestiyer, görüntü diafon, spot aydınlatma gibi olanaklara sahiptir. Ayrıca site içerisinde otopark, çocuk oyun alanı, kamelyalar gibi olanaklar da mevcuttur.

Arboz Life Kağıthane konut projesinde yaşam başlamış olup, tek tip daire seçenekleri yer almaktadır. Bu daire tipleri ise 2+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Daireler brüt 95 metrekare ile 97 metrekare arasında alana sahip olarak tasarlanmıştır. Projenin iskanı alınmış olup, oturuma hazırdır. Ayrıca son kalan dairelerin satışları da devam etmektedir.

Arboz Life Kağıthane Daire Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları daire büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden dairelerin fiyatları 600 bin TL 650 bin TL arasında değişmektedir. Aynı zamanda konut projesinde yer alan daireler hemen teslim olup, konut kredisine uygundur.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Konut projesi Kağıthane Merkezde konumlandırılmıştır. Ayrıca proje ulaşım problemi olmayan, toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir. Bunların yanı sıra metro market, Cevahir AVM, Çağlayan Adalet Sarayı, Nişantaşı Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi gibi noktalara da çok yakın lokasyondadır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0553 570 82 64 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL