Ardıç Royal fiyat

Adana iline bağlı bulunan Sarıçam ilçesinde Ardıç Royal projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Mustafa Ardıç İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje tek bir bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Ardıç Royal projesi bünyesinde 48 adet konut ve 10 adet de dükkan barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Ardıç Royal projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 85 metrekare ile 107 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Ardıç Royal projesinde bulunan 2+1 konutlar 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 350 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutlar için kişiye özel ödeme mümkün.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde inşa ediliyor. Ardıç Royal projesi 522 Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2019 yılının Kasım ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0542 630 3630

 

Bir Cevap Yazın