Arıcan Still fiyatları

Mersin’in ilinin gözde ilçelerinden biri olan Yenişehir ilçesinde Arıcan Still projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen Arıcan İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje üç bloktan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Arıcan Still projesi bünyesinde 79 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar on üç katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Afetevler Mahallesi’nde inşa ediliyor. Arıcan Still projesi 34. Cadde’de hayata geçiriliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Arıcan Still projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 119 metrekare ile 156 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 320 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Arıcan Still projesinde bulunan 3+1 konutlar da 390 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Bir Cevap Yazın