Proje Haberleri

Aris Grand Tower nerede

İstanbul iline bağlı bulunan Esenyurt ilçesinde Aris Grand Tower projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Zerka Yapı, Nihal İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Gürdoğan İnşaat imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat..

tasinmazhaber.com Aris Grand Tower nerede

İstanbul iline bağlı bulunan Esenyurt ilçesinde Aris Grand Tower projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Zerka Yapı, Nihal İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Gürdoğan İnşaat imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Proje kırk beş katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 310 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Zafer Mahallesi’nde inşa edildi. Aris Grand Tower projesi Adile Naşit Bulvarı’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Aris Grand Tower projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri beş plandan oluşuyor. Konutlar 70 metrekare ile 187 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Aris Grand Tower projesindeki 1+1 konutlar 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 500 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL