Proje Haberleri

Arkat Premium villaları Türkiye’nin en lüks konutları arasında olacak

Arkat Premium projesi, konut sahipleri için oldukça büyük bir yaşam alanı sunacaktır. Henüz inşaat çalışmaları tamamlanmış olmayan bu villa daireleri 7 + 1 olarak tasarlanmıştır. Ayrıca brüt büyüklük 840 metrekare,..

tasinmazhaber.com Arkat Premium villaları Türkiye’nin en lüks konutları arasında olacak

Arkat Premium projesi, konut sahipleri için oldukça büyük bir yaşam alanı sunacaktır. Henüz inşaat çalışmaları tamamlanmış olmayan bu villa daireleri 7 + 1 olarak tasarlanmıştır. Ayrıca brüt büyüklük 840 metrekare, net büyüklük ise 740 metrekaredir. Bu boyutlara sahip olan villalar ise hem Türkiye’de hem de dünyada pek fazla değildir. Mobilyacılık ve turizm sektörlerinde de çalışmaları bulunan Arkat Yapı, bu proje aracılığıyla farkını göstermiş olmaktadır. Ayrıca şirketin diğer önemli konut projelerinden bazıları şunlardır: Kıvanç Villaları, Akasya Villaları, Flora Villaları, Petunya Villaları, Mimoza Villaları…

Bu projeler kapsamındaki tüm konutlar çok kalitelidir. Dolayısıyla Premium projesi de en az bunlar kadar kaliteli olmaktadır. Premium villalarında akıllı ev sistemi, otomatik panjurlar, müstakil açık ve kapalı havuzlar, müstakil açık ve kapalı araç park yerleri mevcuttur. Bununla birlikte konutların ısınması VRF klima sistemi ile sağlanmaktadır. Site güvenlik hizmeti ve kapıcı hizmeti de konforu artıran özelliklerdendir.

Arkat Premium projesi nerede gerçekleşiyor? Villaların konumu nasıldır?

Arkat Yapı’nın bu projesi 7 villadan oluşur. Proje alanı olarak ise Bursa’nın Mudanya ilçesindeki Göynüklü Mahallesi tercih edilmiştir. Göynüklü Köyü İç Yolu üzerinde bulunan villalar, ilçenin en sakin ve güvenli yerinde bulunur. Ayrıca ilçe merkezinden geçmekte olan Bursa – Mudanya Yolu çok yakın mesafededir. Mudanya Devlet Hastanesi’ne ulaşım da aynı şekilde kolaydır. Marmara Denizi kıyısındaki bu güzel ilçede lüks bir villaya sahip olmak isteyenler için bu projeden daha iyi bir alternatif neredeyse yoktur.

Satılık villa fiyatları ne kadar?

Bu lüks villalar, sayılamayacak kadar çok olan avantajlarından dolayı yüksek fiyatlara sahiptir. Arkat Premium satılık villa fiyatları en az 10 milyon (10.000.000) TL’den başlamaktadır. Tüm villalar krediye uygundur, teslimler ise 2022’de başlayacaktır.  Ayrıca proje detaylarını daha ayrıntılı olarak öğrenmek isteyenler;

0224 453 45 70

0224 453 45 71

0549 490 94 91 numaralarına ulaşabilir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL