Proje Haberleri

Arse Panorama Park Karacabey ilçesinde yükseliyor

Arse Panorama Park Karacabey konumlu projelerden bir tanesidir. Bu konut projesinin sahibi olan Arse İnşaat, aynı zamanda hayvancılık sektöründe de çalışmaları olan bir şirkettir. Tam 66 konutun inşa edildiği bu..

tasinmazhaber.com Arse Panorama Park Karacabey ilçesinde yükseliyor

Arse Panorama Park Karacabey konumlu projelerden bir tanesidir. Bu konut projesinin sahibi olan Arse İnşaat, aynı zamanda hayvancılık sektöründe de çalışmaları olan bir şirkettir. Tam 66 konutun inşa edildiği bu proje ise 3 + 1 odalı dairelerden oluşur. Fakat bu dairelerin birbirinden farklı çeşitleri mevcuttur. Büyüklüklerine göre Panorama Park konutlarını şöyle sıralamak mümkün olmaktadır:

(Brüt – Net metrekare)

  • 3 + 1

151 – 141 metrekare

162 – 152 metrekare

172 – 162 metrekare

Ayrıca bu daireler, ebeveyn banyosu ile birlikte 2 banyoya sahiptir. Balkonu ve kiler bölmeleri oldukça geniş olan dairelerin daha başka özellikleri de bulunur. Örneğin tüm dairelerde akıllı ev entegrasyonu, hırsız ya da yangın durumları için programlı alarm sistemleri, internet altyapısı ve görüntülü diyafon da mevcuttur. Site alanı ise yüzme havuzuna, kapıcı ve güvenlik görevlisine sahiptir.

Panorama Park konutları nerededir?

Söz konusu inşaat şirketi, bu konutları Bursa’nın Karacabey ilçesinde yer alan Hüdavendigar Mahallesi’nde yükseltmiştir. Yeniköy Caddesi yakınlarında bulunan site konumu, Bursa – Çanakkale Yolu ile kısa mesafede yer alır. Ayrıca bu bölgede İmaret Camii, Küçük Hamidiye Camii, Happy Center, BİM ve Şok şubeleri de vardır. Karacabey Anadolu İmam Hatip Lisesi ve 14 Eylül Ortaokulu ise en yakındaki eğitim kurumlarıdır.

Arse Panorama Park Karacabey projesinin satılık daire fiyatları ne kadardır?

Arse Panorama Park Karacabey satılık daire seçenekleri birbirinden farklı olduğu için fiyatlarda da aynı durum geçerlidir. Dolayısıyla daire fiyatları şunlardır:

151 – 141 metrekare: 525 bin TL

162 – 152 metrekare: 550 bin TL

172 – 162 metrekare: 600 bin TL

Bunlar yaklaşık fiyat değerleridir. Ayrıca bu konuya dair daha detaylı bilgi almak da mümkündür. Arse İnşaat şirketine ulaşmak için kullanılabilecek telefon numaraları;

0224 676 40 81

0224 452 15 65

05322 512 82 62

olarak sıralanabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL