Arya Park Ankara’da yükseldi

Şah-Taş İnşaat firmasının imzası ile Arya Park projesi hayata geçirilmiş durumda. Bahsi geçen proje Başkent Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların ilgisini görüyor. Proje tek bloktan meydana geliyor. Söz konusu olan blok on dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Arya Park projesi bünyesinde 70 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Arya Park projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 170 metrekare ile 196 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Arya Park projesi Turgut Özal Mahallesi, 1949. Caddesi No:36’da konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Arya Park projesindeki 3+1 konutlar 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 dairelerin fiyatları ise 600 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan konutların satışları tüm hızıyla devam ediyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın