Proje Haberleri

Asilada Blu Verde lüks villalarıyla dikkat çekiyorekiyor

Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Soğucak Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Asilada İnşaat firması tarafından hayata geçirilecektir. Proje denize yakın ve lüks villaları ile dikkat çekmektedir. Asilada Blu..

tasinmazhaber.com Asilada Blu Verde lüks villalarıyla dikkat çekiyorekiyor

Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Soğucak Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Asilada İnşaat firması tarafından hayata geçirilecektir. Proje denize yakın ve lüks villaları ile dikkat çekmektedir. Asilada Blu Verde konut projesi yapım aşamasında olup ayrıca dairelerin satışları devam etmektedir. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikler neler?

Kuşadası konut projesi Soğucak Mahallesi’nde yer alan inşaat alanı üzerinde inşa edilmektedir. Konut projesi 12 adet ikiz villadan meydana gelmektedir. Villalar 2 katlı olarak tasarlanmış olup, 1.sınıf malzeme ve kaliteli işçilikle teslim edilecektir. Ayrıca proje kapsamındaki villalar akıllı ev sitemlerine sahip olup uzaktan kontrol edebilme özelliğine sahiptirler. Aynı zamanda villalarda ebeveyn banyosu, gömme dolap, ankastre set, panjur gibi olanaklar da yer almaktadır.

Villa projesinde her ikiz villanın kendisine ait olan müstakil yüzme havuzu bulunmaktadır. Her villanın müstakil otoparkı, güneşlenme terası bulunmakta olup deniz manzarasına sahiptirler. Yerden ısıtma sistemi ile ısıtılan villa içleri ayrıca merkezi süpürme sistemine sahiptir. Bunların yanı sıra site içi peyzaj, 24 saat güvenlik, kamera sistemi de projenin sunduğu olanaklar arasındadır. Asilada Blu Verde konut projesinde villaların inşası tamamlanmakta olup projede tek tip villa seçeneğine yer verilmiştir. Bu villalar 4+1 olarak tasarlanmıştır. Ayrıca villalar brüt 230 metrekare alana sahiptir.

Asilada Blu Verde fiyatları ne kadar?

Kuşadası konut projesinde yer alan villaların fiyatları özel satış fırsatları ile devam etmektedir. Bu kapsamda satışa sunulan villaların fiyatları 2 milyon 150 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca villa satışları krediye uygun olup takas işlemleri de kabul edilmektedir.

Proje nerede yer alıyor?

Konut projesi Kuşadası, Soğucak Mahallesinde konumlandırılmıştır. Ayrıca proje sağlık ocağı, okul, market, park, otobüs durağı gibi noktalara da yürüme mesafesindedir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0256 502 13 13 ve 0542 280 20 82 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL