Asr-ı Meram Konutları nerede

Google Haberlere Abone Ol

Adından da anlaşılacağı gibi Konya ilinin Meram ilçesinde Asr-ı Meram Konutları projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Yaşar Şimşek İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Asr-ı Meram Konutları projesi bünyesinde 196 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje on dört katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar lokasyonu itibariyle de alıcılarından ilgi görüyor. Asr-ı Meram Konutları projesi Muradiye Mahallesi, Çeçenistan Caddesi, No :108 / A inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Asr-ı Meram Konutları projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 145 metrekare ile 211 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Asr-ı Meram Konutları projesinde bulunan 3+1 konutlar 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 dairelerin fiyatları ise 500 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde tamamlanıp alıcı ve yatırımcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın