Proje Haberleri

Asrın City Gazipaşa’da yükseliyor

Asrın İnşaat firması tarafından Antalya İli, Gazipaşa İlçesi, Pazarcı Mahallesi’ne hayata  geçirilen Asrın City Gazipaşa projesinde daire satışlarına başlandı. Peki projede daire tipleri neler? Ödeme seçenekleri neler? Konut fiyatları ne..

tasinmazhaber.com Asrın City Gazipaşa’da yükseliyor

Asrın İnşaat firması tarafından Antalya İli, Gazipaşa İlçesi, Pazarcı Mahallesi’ne hayata  geçirilen Asrın City Gazipaşa projesinde daire satışlarına başlandı. Peki projede daire tipleri neler? Ödeme seçenekleri neler? Konut fiyatları ne kadar? Tüm bu soruların cevabı haberimizin devamında yer alıyor.

Proje özellikleri neler?

5 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa parseli üzerinde inşa edilen proje tek konut bloğundan meydana geliyor. Konut projesindeki tek konut bloğunda ise toplam 60 adet daire yer alıyor. Daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks tipi konut alternatiflerinden meydana geliyor. Peki proje ne zaman teslim edilecek? Projenin 2022 yılı Nisan ayında tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

İnşaat çalışmalarının başlatığı Asrın City Gazipaşa projesinde daire büyüklükleri ise 48 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor. Muratpaşa konut projesinde yer alan 1+1 tip daireler brüt 48 metrekare olarak tasarlandı. Diğer bir daire tipi olan 2+1 dairelerin büyüklükleri brüt 80 metrekare olarak tasarlandı. Bir başka daire tipi olan 3+1 daireler brüt 120 ve 130 metrekare olarak tasarlandı. 4+1 tip dubleks daireler ise brüt 180 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. 900 metrekare toplam inşaat alanına sahip projede 4. kattan sonra deniz manzarası görülebilecek şekilde projelendirilmiş durumdadır.

Asrın City Gazipaşa fiyatları ne kadar?

Daire satışlarına başlanan Asrın City Gazipaşa projesinde yer alan brüt 48 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 tip dairelerin fiyatları 320 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan brüt 80 metrekare alana sahip 2+1 tip daireler 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Brüt 120 ve 130 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip konutların fiyatları ise 580 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

180 metrekare brüt alana sahip 4+1 tip dubleks dairelerin fiyatları ise henüz belli değildir.

Proje konumu ve sosyal alanları neler?

4 bin 100 metrekaresi sosyal alan ve yeşil alana ayrılan projede bir çok sosyal alan yer alıyor. Bu alanlardan bazıları ise otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, fitness salonu, basketbol ve futbol sahası bulunuyor. Kameralı güvenlik, uydu sistemi, asansör, ses yalıtımı, yangın merdiveni, ısı yalıtımı gibi özellikte yer alıyor.

Sahile 2 km, eğitim kurumlarına 1 km, Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne 700 metre, havaalanına ise 5 km mesafede yer alıyor. Projenin satış ofisi Pazarcı Mahallesi, Uğurmumcu Caddesi, Asrın 12 Apartmanı, No: 101/1  Gazipaşa / Antalya adresinde yer alıyor.

Tel: 02425726891 – 5372718126

Diğer proje haberleri için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL