Proje Haberleri

Atakent Didim Mavi satışları başladı

Atakent Didim Mavi projesi modern mimari yapısı ve lüks yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Aydın’ın Didim İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Ataseven İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 13.000 metrekarelik..

tasinmazhaber.com Atakent Didim Mavi satışları başladı

Atakent Didim Mavi projesi modern mimari yapısı ve lüks yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Aydın’ın Didim İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Ataseven İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 13.000 metrekarelik arsa üzerine kurulu projede toplam 87 adet konut bulunmaktadır. Bu daireler 30 adet 2 artı 1 ile 18 adet 3 artı 1 normal dairelerden oluşmaktadır. Ayrıca 12 adet 2 artı 1 villa ile 27 adet 3 artı 1 villalar yer almaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

13.000 metrekarelik arsa üzerine kurulu projede toplam 87 adet konut bulunmaktadır. Bu daireler 30 adet 2 artı 1 ile 18 adet 3 artı 1 normal dairelerden oluşmaktadır. Ayrıca 12 adet 2 artı 1 villa ile 27 adet 3 artı 1 villalar yer almaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 72 ile 101 metrekare arasındadır. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 97 metrekaredir. 2 artı 1 villaların büyüklüğü brüt 120 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 villaların büyüklüğü ise brüt 150 metrekare olmaktadır. Projenin yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır. Ayrıca deprem yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine uygun yapıdadır.

Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca 9.579 metrekarelik peyzaj alanına sahip olan projede yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, pool cafe, spor sahası, açık hava fitness, çocuk oyun alanı, açık otopark, amfi oturma alanı bulunmaktadır. Daireler ve villaların mutfak içerisinde üçlü ankastre set bulunmaktadır. Yatak odalarında ebeveyn banyosu mevcuttur. Ayrıca banyoların içerisinde Hilton lavabo ve duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra seramik zemin uygulaması yapılmaktadır. Vestiyer, salonda klima ve panjur bulunmaktadır. Daire dış kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır.

Atakent Didim Mavi nerede yer alıyor?

Proje, Aydın’ın Didim İlçesi Akbük Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar eşsiz deniz ve körfez manzarasına sahiptir. Projenin konumu Didim’e 21 kilometre, Milas Bodrum Havaalanı’na 46 kilometrelik mesafededir. Ayrıca Bodrum’a 78 kilometre, Kuşadası’na 68 kilometre, Milet Antik Kenti’ne 26 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Atakent Didim Mavi fiyatları ne kadardır?

Atakent Didim Mavi projesinde konutlar banka kredisine uygun durumdadır. Ayrıca fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 98 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 900.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 120 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 villaların fiyatı 900.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 150 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 villaların fiyatı 1.350.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (534) 890 36 94 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Atakent Didim Mavi tanıtım filmi

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL