Proje Haberleri

Atasayar Konutları Elbistan lansman fiyatlarıyla satışta

Kahramanmaraş İli, Elbistan İlçesi, Kızılcaoba Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Köker Yapı firması tarafından inşa edilmektedir. Atasayar Konutları Elbistan konut projesinde daireler lansmana özel fiyatlarla satışa sunulmaktadır…

tasinmazhaber.com Atasayar Konutları Elbistan lansman fiyatlarıyla satışta

Kahramanmaraş İli, Elbistan İlçesi, Kızılcaoba Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Köker Yapı firması tarafından inşa edilmektedir. Atasayar Konutları Elbistan konut projesinde daireler lansmana özel fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikler neler?

Kahramanmaraş konut projesi Kızılcaoba Mahallesi’nde yer alan 1781,05 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir. Konut projesi tek konut bloğundan meydana gelmektedir. Konut projesi konforlu yaşam alanları ve geniş daireleri ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki dairelerde kiler gereksinimini çözme adına çift balkon yer almaktadır. Ayrıca kat araları camlı özel aydınlatma olup, binanın dışı mantolama yapılmaktadır. Binanın giriş katı tamamen sosyal alana ayrılmıştır. Bunun dışında projede her daireye birden fazla otopark alanı düşmektedir.

Tek konut bloğundan meydana gelen proje toplam 20 adet daireden oluşmaktadır. Atasayar Konutları Elbistan konut projesinde inşaat devam etmekte olup, tek tip daire seçenekleri yer almaktadır. Bu daire tipleri ise 3+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Daireler aynı zamanda brüt 190 metrekare alana sahip olarak tasarlanmıştır.

Atasayar Konutları Elbistan daire fiyatları ne kadar?

Kahramanmaraş konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları dairenin bulunduğu kata ve cepheye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden;

Brüt 190 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip daireler 455 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Aynı zamanda proje devlet destekli olup, nakit ve vadeli ödeme avantajları bulunmaktadır.

Proje nerede yer alıyor?

Konut projesi yeni caminin yanı başında, köşe başında konumlandırılmıştır. Ayrıca proje 3 tarafı yol olduğundan önünün kapanma durumu olmayan, çarşıya yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0344 413 10 10 ve 0533 387 82 77 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL