Atılım Rezidans nerede

Google Haberlere Abone Ol

Kastamonu ilinin merkezi bölgesinde Atılım Rezidans projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Atılım İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje yedi katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Atılım Rezidans projesi bünyesinde 56 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kuzeykent Mahallesi’nde inşa edildi. Atılım Rezidans projesi Mutlu Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Atılım Rezidans projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 40 metrekare ile 60 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Atılım Rezidans projesindeki 1+1 konutlar 120 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 150 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın