Atlas 4 Residence hemen teslim

Google Haberlere Abone Ol

Antalya ilinin Alanya ilçesinde Atlas 4 Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Atlas İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar on bir katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Atlas 4 Residence projesi bünyesinde 55 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Atlas 4 Residencey projesinde yer alan konutlar Mahmutlar Mahallesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Atlas 4 Residence projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 4 farklı plandan oluşuyor. Konutlar 70 metrekare ile 257 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Atlas 4 Residence projesindeki 1+1 konutlar 338 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 509 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 1 milyon 54 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Bahsi geçen konutlardan 4+1 olanların fiyatları da 1 milyon 333 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın