Atlas Lalin Evleri Bodrum’da yükseldi

Muğla şehrine bağlı bulunan Bodrum ilçesinde Atlas Lalin Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Özyaman İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar birbirinden bağımsız olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçirildi. Proje, toplamda 540 metrekarelik arsa alanaında yükseldi. Atlas Lalin Evleri projesi bünyesinde 24 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Atlas Lalin Evleri projesi Turgutreis Mahallesi, Gümüşlük Caddesi’nde inşa edildi.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Atlas Lalin Evleri projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 130 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Atlas Lalin Evleri projesindeki konutların fiyatları 850 bin TL ile 1 milyon 450 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 05322814171

Bir Cevap Yazın