Proje Haberleri

Avcılar Next Bornova fiyat listesi

Avcılar İnşaat firması tarafından İzmir İli, Bornova İlçesi, Kazımdirik Mahallesi’nde hayata geçirilen Avcılar Next Bornova projesinde satılık daire fiyatları 336 bin TL’den başlıyor.  Avcılar Next Bornova fiyat listesi detaylarına haberimizin..

tasinmazhaber.com Avcılar Next Bornova fiyat listesi

Avcılar İnşaat firması tarafından İzmir İli, Bornova İlçesi, Kazımdirik Mahallesi’nde hayata geçirilen Avcılar Next Bornova projesinde satılık daire fiyatları 336 bin TL’den başlıyor.  Avcılar Next Bornova fiyat listesi detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.  Projede ayrıca hem konutlarda hemde ticari ünitelerde 36 ay garantili kira desteği fırsatı sunuluyor.

10 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilen projede konutların dışında Next Çarşı adı verilen ticari ünitelerin yer aldığı ticari blok da yer alıyor. 3 bloktan meydana gelen projenin 2 tanesi konut ve ticari ünitelerde meydana geliyor. Diğer blokta ise cep sinemasından yüzme havuzuna kadar bir çok birimin yer aldığı sosyal alanlar ve ticari üniteler yer alıyor.

Proje özellikleri neler?

Avcılar Next Bornova projesinde 215 adet home ofis yer alıyor. Projede yer alan home ofislerin dışında 25 adet ticari ünite yer alıyor. Toplam 240 adet bağımsız bölümden meydana gelen projenin 6 bin metrekare toplam inşaat alanına sahip. Projenin yaklaşık 3’te 2’si peyjaz ve yeşil alana ayrılmış durumda. Bu alan içerisinde firma tarafında hayata geçirilecek olan gençlik parkı da bulunacak. Projede aidat yok, full eşyalı, 3 yıllık teknik servis desteği, 3 yıl tadilat, dekorasyon desteği gibi avantajlar da yer alıyor.

Proje içerisinde yer alan 215 adet home ofisler üç farklı tipte tasarlandı. Projede 1+0, 1+1 ve 2+1 tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. 1+0 daireler brüt 30 metrekare, net 25 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. 1+1 tip daireler brüt 40 metrekare, net 36 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. 2+1 tip daireler ise brüt 51 metrekare, net 46 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Projede yer alan ticari üniteler ise 50 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde tasarlandı.

Avcılar Next Bornova fiyat listesi

Yüzde 35 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunulan projede satılık daire fiyatları ise 336 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan ticari üniteler ve daireler 36 ay garantili kira desteği ile satışta sunuluyor.

Projede 1+0 tip daireler 336 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projedeki 1+1 tip daireler 459 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projedeki 2+1 tip daireler ise 895 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Avcılar Next Bornova projesinde yer alan ticari ünitelerin fiyatları ise 1 milyon 650 bin TL’den başlıyor. Kira garantisi kapsamında ise konutlarda 36 ay boyunca 5 bin TL garantili kira desteği sunuluyor. Ticari ünitelerde ise 36 ay boyunca 10 bin TL garantili kira desteği sunuluyor.

Avcılar Next Bornova projesi içerisinde yer alan 1.000 metrekarelik alan içerisinde fitness salonu, sauna, yüzme havuzu, jakuzi odası, cep sineması, eğelence salonu, pilates ve kick boks alanları, kütüphane,  vitamin bar, kapalı otopark, açık otopark, güvenlik gibi bir çok ortak lana yer alıyor.

Avcılar Next Bornova nerede?

Otoban bağlantı yoluna 1 dakika, metroya 5 dakika, Yaşar Üniversitesi’ne 4 dakika, Ege Üniversitesi Hastanesi’ne 3 dakika mesafede yer alan projenin satış ofisi ise Forum Bornova Kavşağı, Avcılar Effect Residence, Bornova / İzmir  adresinde yer alıyor.

Tel: 0232 344 28 24

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL