Proje Haberleri

Avenir Talas 180 C satışları devam ediyor

Kayseri İli, Talas İlçesi, Mevlana Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmiştir. Söz konusu proje Grup Avenir İnşaat firması tarafından inşa edilmiştir. Avenir Talas 180 C konut projesinde inşaat tamamlanmış olup oturuma..

tasinmazhaber.com Avenir Talas 180 C satışları devam ediyor

Kayseri İli, Talas İlçesi, Mevlana Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmiştir. Söz konusu proje Grup Avenir İnşaat firması tarafından inşa edilmiştir. Avenir Talas 180 C konut projesinde inşaat tamamlanmış olup oturuma hazırdır. Aynı zamanda dairelerin satışları devam etmektedir. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje Özellikler Neler?

Palandöken konut projesi Mevlana Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir. Konut projesi 3 konut bloğundan meydana gelmektedir. Konut projesi pek çok noktaya yakın olması ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki daire içleri vestiyer, kiler, ebeveyn banyosu, gömme dolap, görüntülü diafon gibi donanımlara sahiptir. Ayrıca dairelerde kullanılan bütün malzemeler TSE, CE, ISO belgelidir.

Konut projesi 2 çocuk odalı özel mimarisi ile dikkat çekmektedir. Site içerisinde otopark, kapıcı, jeneratör gibi olanaklar yer almaktadır. Avenir Talas 180 C konut projesinde yaşam başlamış olup, iki tip daire seçenekleri yer almaktadır. Bu daire tipleri ise 3+1 ve 3,5+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Daireler brüt 165 metrekare olarak tasarlanmıştır. Projenin inşaatı tamamlanmış olup, oturuma hazırdır. Ayrıca son kalan dairelerin satışları da devam etmektedir.

Avenir Talas 180 C Daire Fiyatları Ne Kadar?

Kayseri konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları dairenin tipine, büyüklüğüne ve bulunduğu kata göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden;

Brüt 165 metrekare büyüklüğündeki 3+1 tip dairelerin fiyatları 535 bin TL’den başlayarak 650 bin TL’ye kadar çıkmaktadır.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Konut projesi Talas/Mevlana Mahallesine konumlandırılmıştır. Ayrıca proje lokasyon gereği okul, sağlık ocağı, market, eczane gibi yerlere yakın mesafededir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 444 50 26 ve 0534 260 33 23 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL