Proje Haberleri

Avrupa Konutları Çamlıvadi satışa sunuldu

Artaş İnşaat, İstanbul’da hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Avrupa Konutları markası ile bir çok projeye imza atan Artaş İnşaat yine İstanbul’da bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Firma..

tasinmazhaber.com Avrupa Konutları Çamlıvadi satışa sunuldu

Artaş İnşaat, İstanbul’da hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Avrupa Konutları markası ile bir çok projeye imza atan Artaş İnşaat yine İstanbul’da bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Firma İstanbul Anadolu Yakası, Kağıthane İlçesi, Merkez Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Avrupa Konutları Çamlıvadi projesinde satışlar başladı.

Selvi caddesi üzerinde yer alan 26 bin 648 metrekare yüzölçümüne sahip arazi alanı üzerinde inşa edilecek olan  proje 18 konut bloğundan meydana geliyor. Projede yer alan 18 konut bloğunda toplam 855 adet konuta yer veriliyor.

Projedeki daire özellikleri neler?

Modern mimarisi ile dikkat çeken projede konutların dışında ayrıca ticari ünitelere de yer verilecek. Avrupa Konutları Çamlıvadi projesinde yer alan daireler beş farklı tipinden meydana geliyor. Projede farklı büyüklüklerde tasarlanan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tip dairelere yer verilecek.  Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 67.29 metrekare ile 328.83 metrekare arasında değişiyor. kazandırılıyor.

Avrupa Konutları Çamlıvadi fiyatları ne kadar?

Projede 67.29 metrekare ile 328.83 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tip dairelerin fiyatları henüz belli değil. Projedeki konutlar için ödeme planı da henüz belli olmadı.

Projede yer alan sosyal alanlar neler?

Avrupa Konutları Çamlı Vadi projesinde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, açık otopark, kapalı otopark, güvenlik gibi alanlar yer alıyor.

Proje nerede yer alıyor?

TEM otoyoluna 1 dakikalık mesafede, İstanbul Havalimanı’na 25 dakikada mesafede yer alan proje Hamidiye Mahallesi, Selvi Caddesi, Arıcılar Kağıthane / İstanbul adresinde yer alıyor. Proje Maslak merkeze 3 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 dakika, Havaray’a ise sadece 2 dakika mesafede yer almaktadır.

Tel: 444 5335

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL